Ruben Loftus-Cheek: W trudnych momentach trzeba przypominać sobie, jaki jest twój cel

Autor: Maksymilian Mruk Dodano: 04.03.2020 12:21 / Ostatnia aktualizacja: 04.03.2020 12:35

Ruben Loftus-Cheek w materiale dla klubowej telewizji mówi o motywacji, dzięki której łatwiej było mu powrócić na boisko po ciężkiej kontuzji.

 

– Po prostu trzeba wejść w rutynę i w każdym dniu kierować się pozytywnymi nawykami, a przede wszystkim ważnym jest, by robić to co się kocha. Nawyki naprawdę pomagają. Jeśli wejdziesz w rutynę i wykonujesz te same czynności, to nieważne czy jesteś zmotywowany czy nie. Po prostu to zrobisz. Tak jak wstajesz rano i myjesz zęby.

 

– Kiedy wjeżdżam na klubowy parking i idę do szatni, od razu czuję ogromny bodziec do pracy i wiem, że na każdym treningu muszę dać z siebie wszystko, by stać się lepszym.

 

– Z pewnością nie zapomnę jednej rozmowy z Johnem Terry’m, która była naprawdę motywująca. Wszystkie jego mowy przedmeczowe dają ogromny zastrzyk energii.

 

– Okres rehabilitacji jest zdecydowanie trudny do tego, by być zmotywowanym. Myślę, że musisz wtedy przypomnieć sobie, jaki jest twój cel. Dzięki temu masz motywację, by przejść ten trudny czas. Jeśli jest ciężko to nie możesz się tym załamywać. Bez względu na to czy czujesz się źle, musisz wykonywać swoją pracę.

Źródło: chelseafc.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

komentarzy:
04.03.2020 22:26

wracaj na już na bojo :D

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close