Zarząd Chelsea

Imię i Nazwisko: Bruce Buck
Stanowisko: Prezes klubu
Opis: Urodzony w Nowym Jorku, kibic Chelsea od 1983 roku. Jest udziałowcem w firmie Chelsea Limited. Poza Chelsea, jest partnerem zarządzającym amerykańskiej firmy prawniczej Skadden Arps Slate Meagher & Form, a jego praca obejmuje tam transakcje na rynkach kapitałowych. W 2012 roku został wpisany na listę najbardziej wpływowych prawników w Wielkiej Brytanii. Został uznany również za jednego z dwóch najbardziej znanych adwokatów w Anglii.

 

Imię i Nazwisko: Guy Laurence
Stanowisko: Dyrektor Generalny
Opis: Rozpoczął pracę jako dyrektor Chelsea w lutym 2018 roku. Ponosi on odpowiedzialność za bieżącą działalność klubu, w tym ciągły rozwój działalności komercyjnej klubu w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Koncentruje się na zwiększaniu przychodów klubu. Przed dołączeniem do rodziny Chelsea pracował jako prezes i dyrektor generalny w Rogers Communications, jednej z największych firm komunikacyjnych w Kanadzie.

 

Imię i Nazwisko: Eugene Tenenbaum
Stanowisko: Dyrektor
Opis: Dołączył do zarządu Chelsea w 2003 roku, kiedy Roman Abramowicz kupił klub. Jest on jednym z najbliższych współpracowników właściciela klubu. Był wcześniej szefem finansów korporacyjnych w Sibneft, spółce naftowej, którą Abramowicz sprzedał w 2006 roku. Obecnie jest także dyrektorem zarządzającym w MHC-Services Ltd oraz zasiada w zarządzie EVRAZ.

 

Imię i Nazwisko: Marina Granowskaja
Stanowisko: Dyrektor
Opis: Ściśle współpracuje z Romanem Abramowiczem już od 18 lat, dbając o jego aktywa i interesy. Przeprowadziła się do Londynu w 2003 roku, a od 2010 roku była przedstawicielem właściciela klubu i wspierała zarząd. Dołączyła do niego w czerwcu 2013 roku i jest odpowiedzialna głównie za transakcje piłkarzy.

 

Imię i Nazwisko: David Barnard
Stanowisko: Dyrektor ds. operacji piłkarskich
Opis: Dołączył do Chelsea w lipcu 2002 roku. Ponosi odpowiedzialność za bieżące administrowanie Departamentem Piłki Nożnej, w tym za umowy transferowe, czy kontrakty piłkarzy. Poza tym jest odpowiedzialny za organizację wszystkich imprez klubowych, w tym tournee przedsezonowych.

 

Ambasadorzy Klubu

Carlo Cudicini

Tore Andre Flo

Paulo Ferreira

Eddie Newton

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close