Sztab szkoleniowy

Frank Lampard

Trener Pierwszej Drużyny

20.06.1978

ROMFORD, Anglia

Jody Morris

Asystent Trenera

22.12.1978

Londyn, Anglia

Joe Edwards

Asystent Trenera

26.09.1986

Anglia

Eddie Newton

Asystent Trenera

13.12.1971

Londyn, Anglia

Chris Jones

Asystent Trenera

04.05.1976

Anglia

Henrique Hilario

Trener Bramkarzy

21.10.1975

Porto, Portugalia

Carlo Cudicini

Ambasador / Asystent Trenera

06.09.1973

Mediolan, Włochy

Paco Biosca

Dyrektor Medyczny

10.08.1953

Hiszpania

Scott McLachlan

Szef Skautingu

14.12.1969

Anglia

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close