 
 Lamouchi: Nie mamy szans wyeliminować Chelsea
Dodano: 03.01.2020 20:38 / Ostatnia aktualizacja: 03.01.2020 20:38Szkoleniowiec Nottingham Forest Sabri Lamouchi powiedział, że jego zespół nie ma żadnych szans na zwycięstwo na Stamford Bridge w najbliższą niedzielę.
Już niebawem Chelsea będzie gospodarzem spotkania trzeciej rundy Pucharu Anglii. Do zachodniego Londynu przybędzie ekipa z Championship, która w swojej lidze plasuje się obecnie na czwartym miejscu. Menadżer "The Reds" ma jednak złe przeczucia co do najbliższego meczu.
– Nie jestem marzycielem, staram się patrzeć na świat bardzo realistycznie. Wiele drużyn nie ma szans w takim pojedynku. Także uważam, że zaliczamy się do tego grona – oznajmił Sabri.
– Niby w piłce wszystko się może zdarzyć. Mówiąc jednak uczciwie, nie mamy szans. Zmierzymy się z bardzo dobrym zespołem, wypełnionym wielkimi profesjonalistami i wspaniałymi zawodnikami. My nie będziemy nakładać na siebie żadnej presji, bo chcemy cieszyć się grą. Postaramy się wywrzeć dobre wrażenie na kibicach.
- Źródło: BBC Radio Nottingham
 
        Skrót: Wolverhampton Wanderers FC 3:4 Chelsea FC
30.10.2025 04:27 
        Głosowanie na najlepszego zawodnika października!
29.10.2025 23:29 
        Chelsea poznała rywala w ćwierćfinale Carabao Cup!
29.10.2025 23:38 
        Składy: Wolverhampton Wanderers FC vs. Chelsea FC
29.10.2025 19:32 
        OFICJALNIE: Chris Atherton podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Chelsea
29.10.2025 16:11 
        BBC: Enzo Maresca tryska humorem i optymizmem, mimo wyzwań, jakie go czekają
29.10.2025 09:59 
        Puchar ligi angielskiej. Wolverhampton - Chelsea gdzie oglądać? Transmisja, stream online (29.10.2025)
29.10.2025 07:51 
         
                            
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Nie rozumiem co miała na celu ta wypowiedź. Zdjęcie presji której i tak nie ma na zawodnikach Nottingham? Czy faktycznie Lamouchi nie wierzy w awans? Jak to mówią puchary rządzą się swoimi prawami a w FA Cup zdarzały się już nie takie historie. Nottingham zajmuje obecnie 4 miejsce w Championship więc można powiedzieć że jest tuż za Premier League. Drużyny z niższych klas rozgrywkowych notowały nieraz dobre wyniki, więc skreślanie Nottingham jest nie na miejscu. Co najmniej dziwna wypowiedź trenera.
Witam wszystkich. Takie słowa nie świadczą zbyt dobrze o trenerze Nottingham. Poddał się już przed meczem.