Fot. Getty Images

Evening Standard: Chelsea jest przekonana, że James, Chilwell i Fofana będą gotowi do gry po mundialu

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 12.11.2022 15:08 / Ostatnia aktualizacja: 12.11.2022 15:08

Jak informuje Nizaar Kinsella z "London Evening Standard", w Chelsea panuje przekonanie, że po mistrzostwach świata Reece James, Ben Chilwell i Wesley Fofana będą gotowi do gry. Niewykluczone, że tercet obrońców weźmie udział w obozie treningowym w Zbu Zabi.


Ben Chilwell doznał urazu ścięgna podkolanowego, ale uniknie operacji, choć sztab medyczny Chelsea nie wskazał przybliżonej daty powrotu na boisko angielskiego zawodnika. Z kolei Fofana i James doznali urazów kolan, ale powoli wypełniają programy rehabilitacyjne.


Mecz z Newcastle będzie dla Chelsea ostatnim meczem przed mistrzostwami świata. Piłkarze, którzy nie biorą udziału w tym turnieju, udadzą się na krótkie wakacje, a później czeka ich obóz treningowy w Abu Zabi.


Chelsea wierzy, że po mistrzostwach świata Reece James, Wesley Fofana i Ben Chilwell będą gotowi do gry. Obrońcy mają być gotowi już na spotkanie z Bournemouth 27 grudnia. Gorzej sytuacja wygląda w przypadku N’Golo Kanté. Data powrotu Francuza na boisko nie jest na razie znana. Jest on po operacji ścięgna podkolanowego i będzie potrzebował więcej niż trzy miesiące na powrót do pełni zdrowia.

Źródło: "London Evening Standard"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

chelsefan
komentarzy: 2659
12.11.2022 16:04

czekam z niecierpliwością.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close