Fot. Getty Images

Tuchel: Myślę, że nowy właściciel chce, żeby Chelsea była konkurencyjna

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 16.05.2022 10:56 / Ostatnia aktualizacja: 16.05.2022 10:56

Thomas Tuchel spotkał się po raz pierwszy z Toddem Boehlym w zeszłym tygodniu. Niemiec przyznał, że nie rozmawiał z nowym właścicielem na temat przyszłości klubu, bo na takie rozmowy przyjdzie jeszcze czas.

 

Amerykanin spotkał się w Cobham z Emmą Hayes, Neilem Bathem, a także Thomasem Tuchelem, o czym informowaliśmy TUTAJ.

 

– Zjedliśmy razem lunch. Odbył się on w obecności wszystkich zawodników i całego sztabu. To było miłe spotkanie, bardzo nieformalne i trwało jakieś pół godziny, może 40 minut. Nie wchodziliśmy w szczegóły. To nie był moment na takie rozmowy. Chcieliśmy się poznać i przywitać. Więcej rozmawialiśmy na temat baseballu.

 

– Nadejdzie jednak taki moment, w którym wymienimy się naszymi opiniami. Myślę, że będzie to miało miejsce w najbliższych tygodniach. Nowy właściciel zapłacił mnóstwo pieniędzy, więc nie sądzę, aby nie miał ambicji wobec naszego klubu. Byłbym bardzo zaskoczony. Jestem pewien, że chce budować konkurencyjną Chelsea.

 

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

chelsefan
komentarzy: 973
16.05.2022 17:22

Pewnie ma pomysł na Tomka. Przeniesie go do drużyny besbolowej.

+
3
Pogromca
komentarzy: 181
16.05.2022 11:55

"Więcej rozmawialiśmy na temat baseballu" To są właśnie amerykańscy właściciele. Trzeba tęgich głów w zarządzie żeby ten klub był na topie.

+
6
Pocholere
komentarzy: 476
16.05.2022 15:22

Spodziewałeś się 40 minutowej rozmowy dotyczącej jego wizji klubu? Zjedli obiad, pogadali o pierdołach i się rozeszli. Następnym razem będzie im łatwiej skupić rozmowę na piłce zamiast przedstawiania się. Myślę, że ludzie na tym poziomie biznesu wiedzą jak budować relacje.

+
8

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close