Fot. Getty Images

The Times: Todd Boehly odbył pierwsze spotkania z Thomasem Tuchelem i Emmą Hayes

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 14.05.2022 11:28 / Ostatnia aktualizacja: 14.05.2022 11:28

W tym tygodniu Todd Boehly odbył pierwsze indywidualne spotkania z Thomasem Tuchelem i Emmą Hayes, menadżerami pierwszej drużyny męskiej i żeńskiej. "The Times" twierdzi, że spotkania przebiegły w miłej atmosferze i wszyscy z optymizmem spoglądają w przyszłość.


Do końca maja proces przejęcia Chelsea przez konsorcjum Todda Boehly'ego za 4,25 miliarda funtów ma zostać sfinalizowany. W miniony czwartek amerykański biznesmen spotkał się z Thomasem Tuchelem, zaś w piątek był na wspólnym lunchu z Emmą Hayes w centrum treningowym w Cobham. Drużyny męska i żeńska zagrają w ten weekend w finałach FA Cup.


Jeszcze w wtorek Thomas Tuchel mówił, że nie spotkał się z Toddem Boehlym i nie otrzymał żadnych zapewnień co do funduszy na letnie okno transferowe. W tym tygodniu uległo to zmianie. Amerykanin spotkał się z menedżerem dorosłej drużyny męskiej. Boehly spotkał się także z Emmą Hayes i był zainteresowany losem kobiecej drużyny. Chciał się dowiedzieć, w jaki sposób mogłaby ona zwiększyć swoje szanse w Lidze Mistrzów.


– Zjadłam lunch z Toddem. Obserwował dziewczyny podczas treningu i spędził z nami naprawdę cudowne kilka godzin. Todd był wspaniały, zainteresowany, był po prostu normalnym, twardo stąpającym po ziemi facetem. Widać, że kocha Chelsea – zauważyła Emma Hayes.


– Boehly jest tak ambitny jak my więc tworzymy idealne połączenie. Widziałam go na jednym meczu na Stamford Bridge, ale siedział wysoko, a ja byłam na dole – dodała opiekun żeńskiej drużyny.


Dzisiaj Chelsea zmierzy się z Liverpoolem w finale FA Cup, zaś jutro kobieca drużyna The Blues zagra z Manchesterem City w żeńskiej edycji Pucharu Anglii.


"The Times" informuje, że latem Todd Boehly będzie chciał wzmocnić obie drużyny. Szczególnie interesuje go los kobiecej drużyny, ma to być kluczowa część jego projektu.

Źródło: "The Times"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close