Najnowsze artykuły
Raport z mundialu – 3. kolejka fazy grupowej
28.06.2026 08:09
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Kai ma problem ze ścięgnem. To nie jest poważny uraz, jednak czuł, że gdyby zagrał, mogłoby się skończyć na poważnej kontuzji. Powiedział Tomek
Brak Havertza?Coś musiało się wydarzyć,ech...
Skład ok,musimy wyjść i walczyć.
Tak jak po poprzednim meczu pisalem, ze chcialbym na PSO Chalobach, ktory jest szybszy niz Azpi tak tez TT zrobil. Cieszy rowniez Kova w wyjsciowym skladzie :)
Cieszy Koba w składzie i Kante na ławce
Kova*
A tak w ogóle co jest z Havertzem ?,czemu Niemca nawet na ławce nie ma ?
Liverpool z torpeda Mane w ataku,my z Powolniaku super już ten mecz się zapowiada.Cieszy za to że Kova jest gotowy na ten mecz.Oby tylko Tomek się nie mylił co do składu i puchar jednak trafi na SB
Niech wszyscy zagrają jak najlepiej i do boju !!! C'Mon Chelsea!!!!
Niech wszyscy zagrają jak najlepiej i do boju !!! C'Mon Chelsea!!!!