Skrót: Manchester City 1:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 15.01.2022 20:34 / Ostatnia aktualizacja: 15.01.2022 20:34

Hit 22. kolejki Premier League zakończył się zwycięstwem Manchesteru City nad Chelsea (1:0). The Blues przez długi czas skutecznie bronili dostępu do własnej bramki, ale w drugiej połowie Kepa Arrizabalaga musiał wyciągnąć piłkę z siatki po perfekcyjnym uderzeniu Kevina De Bruyne.

Przez większość spotkania The Blues stanowili tło dla The Citizens, ale mimo to potrafili skutecznie odpierać ich ataki. Dopiero w 70. minucie szalę zwycięstwa na korzyść zespołu Pepa Guardioli przechylił Kevin De Bruyne. Belg popisał się znakomitym uderzeniem zza pola karnego.

Manchester City 1:0 Chelsea – skrót: