Fot. Getty Images

LGdS: Klub z Serie A pyta o Mbuyambę

Autor: Piotr Różalski Dodano: 13.01.2022 12:58 / Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022 15:09

Od kilku dni we włoskich mediach pojawiają się informacje o możliwym transferze Xaviera Mbuyamby do jednego z klubów Serie A. Dziś te doniesienia potwierdza "La Gazzetta dello Sport".

 

Hellas Verona wielokrotnie składał zapytanie do londyńskich władz o dostępność środkowego obrońcy. W Chelsea wszyscy zgadzają się, że zawodnik potrzebuje gry na wyższym poziomie rozgrywek.

 

Do tej pory Gialloblu tylko sondowali sytuację Mbuyamby, który trafił do Cobham latem 2020 roku. Po dłuższym okresie wydaje się jednak, że Hellas chce zaproponować klubowym mistrzom Europy ofertę wypożyczenia środkowego obrońcy na pół roku.

 

Jak na razie Xavier ani razu nie założył koszulki CFC w seniorskiej ekipie, dlatego też taki ruch wydaje się bardzo prawdopodobny. Włoski dziennik nie wymienia już żadnych innych kandydatów chętnych sprowadzić do siebie mierzącego 195 centymetrów wzrostu zawodnika.

Źródło: "La Gazzetta dello Sport" za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close