James Rowe: Jedziemy z nadzieją wygranej
Dodano: 08.01.2022 12:54 / Ostatnia aktualizacja: 08.01.2022 12:54Dla piłkarzy, personelu oraz wszystkich związanych z Chesterfield spotkanie z Chelsea to zdecydowanie nie lada wyzwanie oraz doświadczenie. Trener drużyny z National League James Rowe przyznaje jednak, że jego zespół łatwo nie odda skóry i da z siebie wszystko.
Chesterfield swój ostatni mecz z zespołem z Premier League rozegrali w 1997 roku, kiedy to mierzyli się z Middlesbrough w ramach półfinału FA Cup.
– To dla nas bardzo ekscytujące - przyznaje James Rowe. Fajna przerwa od ligi i fantastyczna gra. Ten mecz z powrotem stawia nas na piłkarskiej mapie. Możesz cieszyć się dniem tylko wtedy, kiedy jesteś profesjonalistą w tym co robisz i osiągasz maksimum. Jadąc na Stamford Bridge jedziemy z nadzieją wygranej.
– Chelsea ma wiele zasobów. Mogą w każdej chwili zmieniać swój kształt i styl gry. W składzie mają piłkarzy światowej klasy i spodziewam się prawdopodobnie najtrudniejszego meczu z tym sezonie. Czas pokaże jak sobie w nim poradzimy.
Rowe nie może się również doczekać rywalizacji za linią boczną z Thomasem Tuchelem, którego darzy wielkim szacunkiem.
– Dla mnie osobiście rywalizacja z takim trenerem jak Thomas Tuchel to coś ekscytującego. Lubię koncentrować się na jego sposobie prowadzenia drużyny. Mam dla niego wiele podziwu i mam również nadzieję, że znajdę czas, aby usiąść i porozmawiać z nim o futbolu.
- Źródło: Chesterfield FC
PSG - Chelsea: Bukmacher daje 247 zł za typ na gola wybranej drużyny
11.03.2026 09:07
Liga Mistrzów: gdzie oglądać mecz PSG - Chelsea? Transmisja TV i online za darmo (11.03.2026)
11.03.2026 07:11
PSG - Chelsea Typy – Zgarnij 400 PLN za gola jednej z drużyn!
10.03.2026 23:01
Kadra Chelsea na mecz z Paris Saint-Germain
10.03.2026 20:03
The Telegraph: Roman Abramowicz będzie walczył z brytyjskim rządem o kolejne miliardy
10.03.2026 17:25
Liga Mistrzów: gdzie oglądać mecze 1/8 finału? Transmisje TV i online za darmo
10.03.2026 16:47
OICJALNIE: Max Merrick przedłużył kontrakt z Chelsea
10.03.2026 16:29
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.