Skrót: Chelsea 1:1 Manchester United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.11.2021 22:18 / Ostatnia aktualizacja: 28.11.2021 22:18

W ostatnim spotkaniu 13. kolejki Premier League Chelsea zremisowała z Manchesterem United 1:1. The Blues nie byli w stanie wykorzystać przewagi, jaką mieli przez większość czasu.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Jako pierwsi bramkę strzelili zawodnicy Manchesteru United. Po fatalnym błędzie Jorginho, Édouarda Mendy'ego pokonał Jadon Sancho. Pomocnik Chelsea zrehabilitował się kilkanaście minut później, gdy wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Thiago Silvie. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Chelsea 1:1 Manchester United – skrót: