Skrót: Leicester City 0:3 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 21.11.2021 07:01 / Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021 07:01

W pierwszym meczu 12. kolejki Premier League Chelsea pokonała w sobotę Leicester City 3:0. Londyńczycy pokazali na King Power Stadium bardzo dobrą grę i w pełni zasłużenie sięgnęli po komplet punktów.

Wynik spotkania już w 14. minucie otworzył Antonio Rüdiger, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Bena Chilwella z rzutu rożnego. Kilkanaście minut później było już 0:2, a na listę strzelców wpisał się N'Golo Kanté. Francuz przeprowadził rajd z piłką i oddał precyzyjne uderzenie zza pola karnego, które wpadło tuż obok słupka. Wynik spotkania ustalił rezerwowy Christian Pulisic. Amerykanin pokonał bramkarza Lisów w 71. minucie wykorzystując dobre podanie od Hakima Ziyecha. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale The Blues zmarnowali kilka bardzo dogodnych sytuacji.

Leicester City 0:3 Chelsea – skrót: