Konferencja prasowa Thomasa Tuchela po meczu z Newcastle United
Dodano: 30.10.2021 20:43 / Ostatnia aktualizacja: 31.10.2021 09:21Chelsea pokonała Newcastle United na ich własnym stadionie 3:0, a bohaterem spotkania został strzelec dwóch bramek Reece James. Tuż po tym spotkaniu na kilka pytań dziennikarzy odpowiedział Thomas Tuchel.
O przebiegu spotkania:
– Naszemu rywalowi grało się dzisiaj naprawdę ciężko. Włożyliśmy w ten mecz dużo wysiłku. Zagraliśmy z dużą jakością, a nasi rywale polegali na długich piłkach. Czasami z powodu jednego błędu możesz stracić bramkę i wszystko potoczy się zupełnie inaczej. Graliśmy dobrze bez piłki co zdecydowanie utrudniło zadanie piłkarzom Newcastle.
O występie Reece’a Jamesa:
– Czasami nasi ofensywni zawodnicy poświęcają przestrzeń, aby zrobić miejsce innym piłkarzom. Dziś Reece z tego skorzystał. Nie ma potrzeby, aby trenował strzały, ponieważ uderza jak koń. Na wszystkich pozycjach mamy zawodników, którzy potrafią stworzyć zagrożenie. Nasi skrzydłowi oraz wahadłowi wbiegają w pole karne, aby zdobyć bramkę lub stworzyć dogodną sytuację innemu zawodnikowi.
O wynikach na innych stadionach:
– To nie jest moment, aby skupiać się na wynikach innych zespołów. Jest na to jeszcze za wcześnie i chcemy skupić się na sobie. Przed nami jeszcze długa droga, a te wyniki wcale nie czynią mnie szczęśliwszym. Wysiłek, który włożyliśmy w grę bez piłki był dzisiaj kluczowy.
- Źródło: Footbal London
Liga Mistrzów 2025/26: gdzie oglądać półfinały? Transmisje TV i online za darmo
28.04.2026 07:03
Chalobah: Przed nami pięć meczów finałowych
27.04.2026 18:52
João Pedro: Finał zapowiada się ekscytująco
27.04.2026 16:47
Analiza: Enzo rozwiał czarne chmury
26.04.2026 21:07
Skrót: Chelsea FC 1:0 Leeds United FC
26.04.2026 19:26
Składy: Chelsea FC vs. Leeds United FC
26.04.2026 15:03
"O Globo": Estêvão uda się do Brazylii na leczenie alternatywne
26.04.2026 12:24
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.