
Lukaku: Chelsea czy Inter? Inter
Dodano: 11.06.2021 09:27 / Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 09:34Przed zbliżającym się Euro, Romelu Lukaku wziął udział w serii "Diabelskie pytania", czyli zabawie, organizowanej przez belgijską gazetę HLN, która polegała na wybraniu preferowanej przez siebie jednej z dwóch podanych przez prowadzącego opcji. Jedno z 10 przygotowanych pytań bezpośrednio tyczyło się Chelsea.
– Chelsea czy Inter? Oh, (śmiech). Inter, Inter. Tutaj wygrałem mistrzostwo, co też było moim dziecięcym marzeniem. W jednej drużynie odniosłem sukces, w drugiej poniosłem klęskę.
W kontekście otwartego dwa dni temu okna transferowego, dla Belga pytania o Chelsea, która jest zainteresowana jego angażem, to żadna nowość. Pomimo tego, że 28-latek zadeklarował chęć pozostanie w Interze na przyszły sezon, to można się spodziewać, że jeszcze nie raz będzie on pytany o swoją przyszłość.
- Źródło: HLN
Najnowsze atykuły

Palmeiras - Chelsea gdzie oglądać? Transmisja online, mecz na żywo (05.07.2025)
04.07.2025 13:40
Konferencja prasowa Enzo Mareski przed meczem z Palmeiras
04.07.2025 09:47
BBC: Poważny dylemat Borussii Dortmund ws. Chukwuemeki
03.07.2025 18:49
Uno, ping-pong i plaża – jak piłkarze Chelsea spędzają wolny czas w Miami?
03.07.2025 18:34
Dewsbury-Hall: Jesteśmy gotowi na mecz z Palmeiras
03.07.2025 16:39
The Athletic: Dlaczego Chelsea sprowadziła João Pedro?
03.07.2025 11:52
The Telegraph: Petrović zostanie sprzedany do Sunderlandu
03.07.2025 10:04
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
A mnie bardzo cieszy że inter
Hahha śmieszny jest. To siedź sobie w tym Interze i bij się o Ligę Europy w przyszłym sezonie. Bez Conte ta drużyna znowu popadnie w nijakość. Odejdzie paru zawodników z powodu szukania oszczędności i będzie walka o Top 4 a nie o majstra. Za rok, dwa zawinie kitę z Mediolanu i sam będzie się prosił o transfer do klubu z Topu. Wtedy ten najemnik niech sobie idzie do Psg. Mam nadzieję, że Tuchel zbuduje tu imperium. Potencjał jest
Naprawdę myślałeś, że będąc zawodnikiem Interu powie, że woli Chelsea? XD
Bezsensowny komentarz.