Hodgson: Nie możemy grać w ten sposób w takich meczach

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 11.04.2021 10:04 / Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 10:04

W sobotni wieczór Crystal Palace poniosło bolesną porażkę w domowym meczu z Chelsea. Roy Hodgson przyznał, że jego zespół zagrał poniżej swojego potencjału i nie zrobił wszystkiego, by utrudnić grę The Blues.


Zespół Thomasa Tuchela szybko objął dwubramkowe prowadzenie na Selhurst Park, a w dalszej części spotkania strzelił dwie kolejne bramki. Orły odpowiedziały jednym trafieniem Christiana Benteke.


– Wciąż jest to dla nas bardzo trudna porażka, choć graliśmy z bardzo dobrym zespołem. Mimo to, naszym zadaniem jest gra przeciwko takim drużynom i maksymalne utrudnianie im życia. Dzisiaj tego nie zrobiliśmy – przyznał Roy Hodgson po wczorajszym spotkaniu z Chelsea.


– Jesteśmy w tej samej lidze. Chelsea potrzebuje punktów i my potrzebujemy punktów. Czasami musimy robić to, co absolutnie konieczne, by zdobyć trzy punkty. Nie możemy grać w każdym meczu w ten sam sposób, ale mamy wystarczająco dużo szacunku do siebie i wiary w siebie, żeby zrobić coś więcej.


– Sposób, w jaki podeszliśmy do pierwszej połowy i w jaki zagraliśmy w niej, nie był wystarczająco dobry. To jest coś, za co wszyscy musimy wziąć odpowiedzialność – dodał menedżer Orłów.

Źródło: Crystal Palace

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close