
Rivaldo: Hazard pasowałby do Realu
Dodano: 12.10.2018 19:22 / Ostatnia aktualizacja: 12.10.2018 19:33Legenda Barcelony oraz brazylijskiej piłki, Rivaldo, także postanowił wypowiedzieć się na temat Edena Hazarda. Według byłego napastnika, Belg idealnie pasowałby do Realu Madryt.
W wywiadzie dla Betfair Rivaldo wspomniał między innymi o świetnej formie Belga. Dla Brazylijczyka oglądanie gry Hazarda jest przyjemnością.
– On jest świetnym zawodnikiem i byłby bardzo dobrym wzmocnieniem w następnym okienku transferowym dla swojego "wymarzonego klubu", jakim jest Real Madryt. Zagrał świetnie na mistrzostwach świata, doskonale również rozpoczął aktualny sezon.
– Hazard jest bardzo utalentowany – strzela bramki, dużo asystuje. On jest spektakularnym zawodnikiem, lubię oglądać jego grę.
Według byłego gracza Barcelony, transfer Hazarda byłby korzystny zarówno dla Realu jak i dla samego zawodnika.
– Real Madryt powinien rozważyć jego sprowadzenie, zwłaszcza, że ostatnio nie imponują formą. Dodatkowo, Hazard wyraził chęć do gry na Bernabeu. Ten ruch byłby świetny dla klubu i fanów, przyjście zawodnika z samego topu zapełniłoby lukę po Cristiano Ronaldo.
– Moim zdaniem, Hazard mógłby grać jeszcze lepiej w Hiszpanii, ponieważ futbol jest tutaj bardziej otwarty, gracze mają więcej swobody.
- Źródło: Betfair

Raport z piątkowych meczów reprezentacji
11.10.2025 10:13
BBC: Chelsea otrzymała kilka ofert sponsoringowych, ale wciąż szuka długoterminowego partnera
10.10.2025 19:34
Raport z czwartkowych i piątkowych meczów reprezentacji
10.10.2025 19:14
Pedro Neto wyróżniony na gali Portugal Football Globes!
10.10.2025 08:48
Wypowiedzi Terry'ego i Guðjohnsena przed meczem legend!
10.10.2025 08:04
LGdS: Chelsea gotowa ponownie zawalczyć o Kenana Yıldıza
09.10.2025 19:39
The Athletic: Cole Palmer będzie pauzował do listopada
09.10.2025 19:12
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.