Skrót: Liverpool 0:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.03.2021 04:05 / Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 04:05

W meczu 29. kolejki Premier League Chelsea po dobrej grze pokonała Liverpool 1:0. W starciu z mistrzem Anglii The Blues zaprezentowali wysoki poziom, potrafili pokonać Alissona, a także zachować czyste konto.

W pierwszej połowie podopieczni Thomasa Tuchela wyglądali lepiej od swoich rywali, co potwierdziła bramka Masona Mounta strzelona kilka minut przed przerwą. W drugiej części gry Liverpool, mimo usilnych starań, nie zdołał doprowadzić do wyrównania.

Liverpool 0:1 Chelsea – skrót: