Football London: Wypożyczenie Gilmoura coraz bardziej prawdopodobne
Dodano: 31.01.2021 20:17 / Ostatnia aktualizacja: 31.01.2021 20:17Coraz więcej wskazuje na to, że niebawem Billy Gilmour odejdzie z Chelsea na zasadzie wypożyczenia. Młody pomocnik nie może liczyć na regularną grę w drużynie z zachodniego Londynu, a jej brak negatywnie wpływa na jego rozwój.
W ostatnich dniach informowaliśmy, że Gilmour poważnie zastanawia się nad zmianą klubu, gdyż jest świadomy tego, że w Chelsea może być jedynie zmiennikiem. W ostatnich dniach swojej kadencji Frank Lampard potwierdził, że do ostatnich godzin okienka transferowego jego klub będzie rozważał wypożyczenie utalentowanego zawodnika.
W dzisiejszym meczu z Burnley Gilmoura zabrakło nawet na ławce rezerwowych. Football London przekonuje, że jest to wyraźny sygnał tego, że w najbliższych godzinach wychowanek londyńskiego klubu może zmienić otoczenie.
W grudnie piłkarskie media informowały, że zainteresowanie Gilmourem wyraża Rangers. Pochlebnie o zawodniku Chelsea wypowiadał się także menedżer szkockiej drużyny, Steven Gerrard. Były piłkarz Liverpoolu zaprzeczył jednak, jakoby klub z Ibrox prowadził rozmowy z The Blues ws. wypożyczenia Gilmoura.
Tegoroczne zimowe okno w Premier League zostanie zamknięte 1. lutego o godz. 23.00 tamtejszego czasu.
- Źródło: Football.London
Sánchez: Dzięki zaufaniu trenera i klubu osiągnąłem najwyższą formę w swojej karierze
03.11.2025 19:52
Sánchez: Caicedo gra jak bestia!
03.11.2025 18:21
Palmer w jedenastce FIFPRO World za sezon 2024/25!
03.11.2025 18:05
Poznaliśmy datę spotkania z Cardiff City w Carabao Cup
03.11.2025 17:25
Enzo: Caicedo jest jak maszyna. Dobrze, że mamy go po swojej stronie
03.11.2025 16:25
Andrey Santos: Codzienna rywalizacja wewnątrz drużyny sprawia, że czuję się coraz lepszy
02.11.2025 16:27
Caicedo: Musimy w końcu podtrzymać dobrą formę
02.11.2025 14:37
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Przecież mamy Jorginho po co nam on :)
Pogięło ich totalnie
I tak teraz nie dopcha się do składu wiec lepiej żeby poszedł na wypożyczenie i cały czas się rozwijał. Jest jeszcze bardzo młody także spokojnie nawet za dwa sezony kiedy bd miał 21 lat może konkurować o pierwszy skład Chelsea.
Tylko problem jest taki, że on wciąga nosem jorginho i kovacicia