
Tuchel: Czułem, że dano mi szansę, której nie mogę zaprzepaścić
Dodano: 27.01.2021 17:04 / Ostatnia aktualizacja: 27.01.2021 17:05Thomas Tuchel udzielił pierwszego oficjalnego wywiadu, odkąd został mianowany szkoleniowcem Chelsea. Niemiec opisał swoje podekscytowanie oraz odczucia, towarzyszące mu przy podpisywaniu umowy z sześciokrotnymi Mistrzami Anglii.
– Trudno to wyjaśnić. Moje życie wywróciło się do góry nogami w ciągu ostatnich trzech dni! To niesamowite uczucie być pierwszym trenerem Chelsea i jestem naprawdę podekscytowany, że mogę tu być.
– Ja i mój sztab mieliśmy poczucie, że to zbyt dobra okazja, by jej nie wykorzystać, a ja osobiście czułem, że jest to szansa, której nie mogę zaprzepaścić.
– Nie mogliśmy przegapić okazji, by być częścią tego klubu i rodziny Chelsea. Praca z tym składem, rywalizowanie w Premier League i oczywiście w Lidze Mistrzów to coś, na co z niecierpliwością czekamy.
– Wczoraj przeprowadziłem spotkanie z zespołem, po którym poprowadziłem trening, więc dobrze było zabrać się od razu do pracy. Jesteśmy gotowi na trudności dzisiejszego spotkania. Bardzo się cieszę, że tu jestem i naprawdę nie mogę się doczekać pracy.
Pełny wywiad z niemieckim szkoleniowcem pojawi się w oficjalnej aplikacji Chelsea (The 5th Stand) o godzinie 18:40 (polskiego czasu).
- Źródło: chelseafc.com

The Telegraph: Moisés Caicedo rozstał się z agentem, ale Chelsea jest spokojna o jego przyszłość
15.10.2025 19:07
Raport z wtorkowych meczów reprezentacji
15.10.2025 16:20
Głosowanie na najlepszą asystę w historii Chelsea!
14.10.2025 19:47
OFICJALNIE: Kobe Barbour przedłużył kontrakt z Chelsea
14.10.2025 19:31
Raport z poniedziałkowych meczów reprezentacji
14.10.2025 16:20
Jak wygląda początek sezonu Chelsea w Premier League w porównaniu z poprzednią kampanią?
14.10.2025 12:50
Caicedo przestał współpracować ze swoim dotychczasowym agentem
14.10.2025 11:10
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.