Goal: Baba Rahman trafi na półroczne wypożyczenie do PAOK-u
Dodano: 26.01.2021 15:49 / Ostatnia aktualizacja: 26.01.2021 16:12Wracający do zdrowia po długiej rehabilitacji Baba Rahaman trafi do PAOK-u. W greckim klubie zawodnik Chelsea ma spędził najbliższe pół roku. Informację tę przekazał Nizaar Kinsella z serwisu goal.com.
Przez ostatnie sześć miesięcy Baba Rahman trenował z drużyną Chelsea U23. Zdołał rozegrać także kilka meczów w Premier League 2, co znacznie pomogło mu w odzyskaniu rytmu meczowego po długiej przerwie.
Ghańczyk trafił do Chelsea w 2015 roku z Augsburga za 14 milionów funtów. Dla The Blues rozegrał 26 spotkań, jednak liczne urazy kolana skutecznie zatrzymały jego rozwój. Boczny obrońca ma za sobą wypożyczenia do Schalke, Reims i Mallorki.
Latem zainteresowanie 26-latkiem wyrażały Watford, Middlesbrough, a także po jednym klubie z Hiszpanii i Niemiec, których nazwy nie są znane. Chelsea zdecydowała jednak, że najkorzystniejszym rozwiązaniem dla zawodnika będzie pozostanie w Cobham i rehabilitacja pod okiem klubowych lekarzy. Niebawem Rahman ma trafić do PAOK-u na zasadzie półrocznego wypożyczenia.
- Źródło: GOAL
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26
MŚ 2026. Anglia - Ghana gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (23.06.2026)
23.06.2026 08:43
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Portugalia - Uzbekistan? Transmisja TV i online (23.06.2026)
23.06.2026 08:33
Di Marzio: Manchester City osiągnął ustne porozumienie z Chelsea ws. Enzo Mareski
22.06.2026 16:50
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Argentyna - Austria? Transmisja TV i online (22.06.2026)
22.06.2026 09:12
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
#legend
Następne złote dziecko. Złom w Chelsea jest zliczany w tonach.
Chyba w żadnym klubie nie ma tyle szrotu co u nas. Ale tak jest jak się zmienia co rok trenera. Każdy sprowadza innych graczy. Podpisujemy z nimi długie kontrakty i zostają w klubie na lata a trener wylatuje. Za rahmana to już chyba 4 trener. Nawet nie pamietam z kogo on przyszedł. Chyba jeszcze za drugim podejściem Mou. Już dawno powinnismy nie przedłużać kontraktu z takimi graczami. Szkoda, że nie trzymaliśmy takiego de Bruyne czy Salaha.