Ojciec Courtois: Petr Cech miał dużo lepszy wpływ na mojego syna, niż Keylor Navas

Autor: Dodano: 30.10.2020 18:03 / Ostatnia aktualizacja: 30.10.2020 18:03

Ojciec Thibaut Courtois, byłego bramkarza Chelsea wyjawia, iż kostarykański bramkarz nie miał najlepszego wpływu na jego syna. Według niego, Navas był sporym problemem dla Thibaut, gdy ten dołączył do Realu Madryt.

 

Thierry Courtois powiedział:

 

– Transfer mojego syna był skomplikowany, dołączył do Realu w momencie, gdy sezon już się rozpoczął, przez co nie mógł wziąć udziału w przygotowaniach przed nowymi rozgrywkami z resztą drużyny, ale główną komplikacją był Keylor.

 

– Thibaut na swój debiut musiał czekać trzy mecze, co na pewno nie ułatwiło jego integracji z zespołem. Wszystko za sprawą tego, że Navas był cały czas obecny w Realu, a nikt nie był w stanie opanować wewnętrznej konkurencji. Sprawy również miały podobny obrót poza boiskiem, ponieważ prasa faworyzowała Keylora. Po jego odejściu do PSG sytuacja się uspokoiła.

 

Courtois rozgrywa obecnie swój trzeci sezon w barwach Realu Madryt i jest on wyróżniająca się postacią w drużynie Los Blancos.

 

Thierry wypowiedział się także na temat wpływu Petra Cecha na jego syna. Przyznał on, iż Czeski bramkarz był wsparciem dla Thibaut po tym, jak wrócił on z trzyletniego wypożyczenia do Atletico Madryt.

 

– Petr przyjął go bardzo dobrze. Jako pierwszy spotkał się z nim na jego pierwszym treningu. Zawsze służył radą i pomagał mu w integracji. Był kolegą z drużyny, na którego zawsze mógł liczyć. Niestety tego nie można powiedzieć o Navasie.

Źródło: THE REAL CHELSEA FANS

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

komentarzy:
30.10.2020 18:08

Cech to super gość i prawdziwa legenda tego klubu.

thesabr3
komentarzy: 2122
31.10.2020 11:25

Dokładnie

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close