Solskjaer: Mendy był niewiarygodny, jego interwencje były kluczowe
Dodano: 25.10.2020 09:53 / Ostatnia aktualizacja: 25.10.2020 09:53Ole Gunnar Solskjaer docenił postawę Édouarda Mendy'ego we wczorajszym spotkaniu na Old Trafford. Norweg stwierdził, że bramkarz Chelsea przesądził o wyniku swoimi znakomitymi interwencjami.
Senegalczyk rozegrał kolejne dobre spotkanie i popisał się efektownymi interwencjami, które uchroniły jego drużynę od utraty gola.
– Obejrzeliśmy pokaz siły dwóch wielkich drużyn, ich jakości – przyznał Ole Gunnar Solskjaer. Widzieliście, co robił bramkarz Chelsea. Myślę, że to on jest wygranym tego meczu, gdyż miał dwie fantastyczne interwencje po uderzeniach Marcusa, jedną w pierwszej, a drugą w drugiej połowie. Stałem i widziałem to. Świetne wykończenie i świetna obrona.
– Myślę, że zaczęliśmy trochę zbyt wolno i nie naciskaliśmy wystarczająco, ale po 20-25 minutach zaczęliśmy grać na dobrym poziomie i wywierać presję na Chelsea. Muszę jeszcze raz pochwalić Mendy'ego, gdyż dwie jego interwencje były fantastyczne – dodał boss Czerwonych Diabłów.
- Źródło: MUTV
Daily Mail: Chelsea pracuje nad pozyskaniem 16-letniego Burkińczyka
07.12.2025 15:50
The Telegraph: Samoański ekspert od haki sprawił, że Reece James stał się prawdziwym liderem Chelsea
07.12.2025 09:27
Sánchez: Być może powinniśmy lepiej się zachować w niektórych sytuacjach
07.12.2025 08:38
Analiza: Pedro Neto jedynym jasnym punktem w ofensywie Chelsea
06.12.2025 20:42
Skrót: AFC Bournemouth 0:0 Chelsea FC
06.12.2025 19:06
Składy: AFC Bournemouth vs. Chelsea FC
06.12.2025 14:45
Obsada sędziowska meczu Bournemouth - Chelsea
06.12.2025 13:41
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
ON BĘDZIE JEDNYM Z LEPSZYCH NA ŚWIECIE W OCZACH WIDZIAŁEŚ BRAMKĘ A ON RĄK DOKOŃCA NIE WYPROSTOWAŁ NAWET ANI Z PALCÓW JEJ NIE SCIĄGAŁ ... NA KRÓTKĄ AKCJĘ SZYBKA REAKCJA MOMENT WYPROST NOGI PRZEWIDZENIE I NA DŁUŻSZE UDERZENIE REAKCJA I WSZYSTKO ŻADKO IDZIE W PARZE , dobrze że go mamy pisałem do niego stay a lot of time ;D