Gary Neville zachwycony grą Thiago Silvy w meczu z Manchesterem United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.10.2020 09:33 / Ostatnia aktualizacja: 25.10.2020 09:33

Gary Neville był pod wielkim wrażeniem postawy Thaigo Silvy w sobotnim spotkaniu z Manchesterem United. Brazylijczyk wystąpił w środku trzyosobowego bloku defensywnego wspieranego przez dwóch wahadłowych i wywiązał się ze swych zadań bardzo dobrze.


Doświadczony Silva wniósł do gry The Blues dużo spokoju i przez całe spotkanie był bardzo skoncentrowany, przerywając akcje rywali. M.in. dzięki jego postawie Chelsea po raz kolejny w ostatnim czasie zachowała czyste konto.


– Trzeba przyznać, że Thiago Silva wyglądał tak, jakby gra w środku trzyosobowego bloku defensywnego sprawiała mu wielką radość. Czuł się komfortowo w tej roli.


– Jak na razie jego gra z Azpilicuetą i Zoumą prosperuje bardzo dobrze. Myślę, że dwóch najlepszych zawodników tego spotkania to Silva i Victor Lindelöf. Planem Chelsea było przede wszystkim nie stracić bramki. Czyste konto było dla nich priorytetem. Frank Lampard stracił już wystarczająco dużo bramek w Premier League – dodał ekspert stacji Sky Sports.

Źródło: Sky Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close