Redknapp: Przyjście Coutinho może przeszkodzić w rozwoju Mounta

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 23.04.2020 14:51 / Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 14:51

Jamie Redknapp uważa, że Chelsea nie powinna zdecydować się na ściągnięcie Coutinho do klubu ze względu na Masona Mounta. Redknapp sądzi, że ten transfer może poważnie przeszkodzić w jego rozwoju.  

 

– Nie widzę, aby ten transfer doszedł do skutku, to strasznie dużo pieniędzy. Lubię go, jest bardzo utalentowanym graczem, ale nie zdobywa wystarczająco dużo goli. Chelsea ma już w swoim składzie Masona Mounta, a sam Frank Lampard obdarzył dużym zaufaniem młodych zawodników. Nie widzę tego, aby wydali 79 mln funtów na jednego zawodnika, szczególnie przez to jak ten klub jest prowadzony przez ostatnie lata.

 

– Jeżeli masz w składzie już takiego zawodnika jak Mason Mount, który się ciągle rozwija, dlaczego chciałbyś ryzykować jego rozwojem nie dając mu wystarczająco dużo szans na boisku? On sam jest już bardzo dobrym piłkarzem, a będzie jeszcze lepszym.

Źródło: Sky Sports, The Football Show

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

yarexq V2
komentarzy: 1642
24.04.2020 09:08

Patrząc na ostatnią formę Coutinho nie jestem pewien czy dałby radę wygryźć Mounta :v

+
0
FanTheBlues
komentarzy: 1133
23.04.2020 16:00

Dla Mounta akurat przyda się taka konkurencja bo często gra w kratkę.Może też się dużo nauczyć od starszego kolegi !

+
0

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close