James: W przyszłości będziemy walczyć o wygraną w Premier League

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 23.04.2020 06:26 / Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 06:26

Reece James uważa, że młody zespół prowadzony przez Franka Lamparda będzie w przyszłości w stanie wygrać Premier League. Angielski obrońca twierdzi jednak, że nie stanie się to z dnia na dzień.

 

Frank Lampard okazał wielkie zaufanie zawodnikom z akademii klubowej, którymi dysponował. Reece James, Mason Mount, Callum Hudson-Odoi i Tammy Abraham grają w tym sezonie regularnie i nie zawodzą swojego menadżera, ponieważ Chelsea zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli.

 

– Czy możemy wkrótce liczyć się w walce o mistrzostwo kraju? Tak. Myślę, że tak, ale nie wydarzy się to z dnia na dzień. Nadal musimy budować ten zespół i stawać się silniejszymi. Jeśli spojrzycie na Liverpool, to w ciągu ostatnich dwóch lat stopniowo podnosili swój poziom i z sezonu na sezon stawali się lepsi. Nie osiągnęli tego na przestrzeni jednego roku. Musimy ciężko pracować i trzymać się razem, mając nadzieję, że z czasem będziemy walczyli o tytuł.

 

Reece James przyznał, że jest pełen podziwu dla umiejętności prezentowanych przez Christiana Pulisica, który latem dołączył do ekipy The Blues.

 

– Widziałem wielu zawodników, którzy przychodzili do Premier League i gdzieś znikali. To znacznie szybsza liga, a oni nie byli gotowi na grę w niej. Christian radzi sobie z tym dobrze, jest bardzo dobrym piłkarzem i myślę, że pokazał kilka razy swoje mocne strony.

Źródło: Metro

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close