Mount podekscytowany współpracą z Ziyechem

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 06.04.2020 15:04 / Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 15:04

Mason Mount przyznał, że wie wszystko o Hakimie Ziyechu i nie może się doczekać aż zacznie treningi z gwiazdą Ajaxu. Marokańczyk zgodził się na transfer w lutym, chociaż zamieszanie na świecie z powodu koronawirusa spowodowało, że nie wiadomo, kiedy zawodnik dołączy do klubu. Przenosiny miały mieć miejsce 1 lipca, jednak Premier League i Eredivisie mogą kontynuować swoje rozgrywki, a Ziyech nie będzie mógł grać w nowym klubie do rozpoczęcia sezonu 20/21.

 

Mount z przyjemnością zagra u boku Ziyecha, z którym miał okazję walczyć na boiskach Eredivisie podczas swojego wypożyczenia do Vitesse. Podczas cturnieju charytatywnego Combat Corona FIFA, został zapytany, czy che grać z Ziyechem. Odpowiedział:

 

– Tak. Dwa lata temu byłem na wypożyczeniu w Holandii więc trochę o nim wiem, to dobry gracz. Jest to kolejny niesamowity gracz światowej klasy dołączający do klubu. Chcę z nim trenować, mam nadzieję na pracę wspólnie z nim.

 

Źródło: Metro

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close