Sinclair: Gilmoura czeka świetna przyszłość w Chelsea

Autor: Dawid Mozol Dodano: 03.04.2020 11:45 / Ostatnia aktualizacja: 03.04.2020 11:47

Były zawodnik oraz wychowanek Chelsea Frank Sinclair postanowił przekazać swoją opinię na temat Billy'ego Gilmoura, który zachwycił kibiców "The Blues" w kilku meczach przed zawieszeniem rozgrywek.

 

– Billy Gilmour ma wszystko czego potrzeba, aby poradzić sobie w Chelsea. Ma przed sobą niesamowitą przyszłość w tym klubie. Myślę, że jeśli będzie dostawał regularne szanse w Chelsea, ma szansę zostać jednym z jej najwybitniejszych zawodników. 

 

– Po wysłuchaniu opinii trenerów pracujących w akademii byłem świadomy jego wielkich umiejętności już przed tym, jak przedarł się do pierwszego składu. Odkąd przeszedł do klubu każdy miał świadomość, jak dobry poziom on prezentuje. 

 

– Szczerze mówiąc byłem bardzo zaskoczony, jak komfortowo zaadaptował się do gry w Premier League. Granie na tym poziomie i na tej pozycji może wywoływać dużą nerwowość. On jakby naturalnie przystosował się do warunków panujących na tym poziomie i jest to cecha dobrych zawodników. 

 

– Gilmour wygląda tak, jakby miał wszystko, czego potrzeba. Jest świadomy zagrożenia ze strony rywala, dobrze podaje, świetnie przerywa ataki przeciwników, a także doskonale rozpoczyna akcje swojej drużyny. To niesamowite.

 

– Czasami ludzie zadają sobie pytanie o jego warunki fizyczne. Jednak Jody Morris powiedział mi, że chłopak jest bardzo nieustępliwy i umie o siebie zadbać na boisku, więc nie ma powodów do obaw. Myślę, że czeka go świetna przyszłość w tym klubie.

Źródło: GentingBet

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close