Bild: Nowy kontrakt dla Neuera w Bayernie mało prawdopodobny

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 27.03.2020 12:19 / Ostatnia aktualizacja: 27.03.2020 12:19

Jak podaje niemiecki "Bild", mało prawdopodobne jest na chwilę obecną osiągnięcie porozumienia w sprawie nowego kontraktu pomiędzy Manuelem Neuerem a władzami Bayernu Monachium.

 

Niemiecki bramkarz żąda długoterminowej umowy, na co nie chcą przystać Bawarczycy. Sytuacja ta sprawia, że 34-latek może zostać sprzedany. Mając rok do końca trwania obecnego kontraktu i biorąc pod uwagę jego wiek, nie powinien być też drogi.

 

Już wczoraj dziennikarz "Bilda" Christian Falk podał, że możliwym nowym kierunkiem dla Neuera może być Chelsea, która rozgląda się za nowym bramkarzem, będąc niezadowolona z najdroższego golkipera świata, Kepy Arrizabalagi.

 

Jak piszą niemieccy dziennikarze, biorąc pod uwagę fakt, że w większości najlepszych klubów Europy pozycja bramkarza jest dość pewnie obsadzona, londyński klub może być najbardziej sensowną opcją dla Neuera jeśli ten po zakończeniu sezonu zdecyduje się na zmianę otoczenia.

Źródło: "Bild"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

luku
komentarzy: 85
27.03.2020 16:45

Kto to wie jak bedzie pilka na swiecie, kluby wygladaly jak ten wirusowy syf przeminie... No ale pobawmy sie w spekulacje.. Neuer? Czemu nie. Kepa dostanie jeszcze szanse i jezeli ja wykorzysta to zostanie.. ale pewnie za jego plecami klub bedzie sie rozgladal za ewentualnym zmiennikiem.. Jezeli nie Neuer to Onana z Ajaxu? :)

FanTheBlues
komentarzy: 116
27.03.2020 14:00

MN nie przyjdzie do nas żeby grzać ławkę.Lamps musiałby mu zagwarantować 1 miejsce w składzie

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close