Galtier: Istnieje napięcie między klubem a piłkarzem

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 18.02.2020 11:31 / Ostatnia aktualizacja: 18.02.2020 11:31

Przyszłość wysoko ocenianego pomocnika Lille, Boubakary Soumare, stanęła pod znakiem zapytania po tym, jak menadżer francuskiego klubu, Christophe Galtier przyznał, że między nim a zawodnikiem istnieją pewne napięcia.

 

20-letni pomocnik, który w tym sezonie zgarnia dobre oceny za występy w Ligue 1, znalazł się na celowniku takich klubów jak: Manchester Unied, Liverpool, Chelsea, Arsenal, Tottenham, Atletico Madryt, Real Madryt oraz AC Milan, jednak to trzy pierwsze zespoły z tej listy wydają się być faworytami w pozyskaniu zawodnika Lille. Transfer mógł dojść do skutku już w styczniu, a z powodu trwających spekulacji, Galtier zrezygnował z wystawienia Soumare w spotkaniu z Marsylią.

 

– W klubie jest jedna sytuacja, której nie chcę komentować. W niektórych sezonach może zaistnieć napięcie między zawodnikiem a jego klubem. Załatwimy tę sprawę wewnątrz klubu i znajdziemy rozwiązanie. W związku z tą sytuacją, postanowiłem w tym tygodniu popracować nad dwiema innymi opcjami w składzie.

Źródło: Daily Mail

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close