Zouma: Po tamtej rozmowie chciałem coś udowodnić Mourinho

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 14.02.2020 10:59 / Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 10:59

Obrońca Chelsea, Kurt Zouma, wyjawił w wywiadzie dla RMC Sport, że podczas jednej z rozmów z Jose Mourinho, Portugalczyk powiedział mu wprost, że jego ostatni występ był nędzny.

 

Mourinho sprowadził Francuza na Stamford Bridge w 2014 roku i wprowadzał go powoli do pierwszego składu. Po jednym z meczów, Mourinho wziął piłkarza na bok i nie powstrzymał się przed skrytykowaniem go.

 

– Pewnego razu zagrałem w spotkaniu, w którym przegraliśmy na wyjeździe 1:3. Następnego dnia do biura wezwał mnie Mourinho i zapytał czy nic mi nie dolega. Odpowiedziałem, że nie, po czym trener ponowił pytanie. Gdy znów zaprzeczyłem, odparł, że nie pokazałem żadnych umiejętności i zagrałem bardzo nędznie. To mnie mocno zabolało, jednak chciałem mu udowodnić, że umiem dobrze zareagować.

 

Mourinho był wielokrotnie oskarżany o to, że nie daje szans młodym zawodnikom. Kurt Zouma nie zgadza się z takim stwierdzeniem.

 

– Mourinho to osoba, która kocha wygrywać. Użyje wszystkich możliwych narzędzi, aby to osiągnąć. Przyszedłem do Chelsea kiedy miałem 19 lat, a on mi dawał grać. Dostałem swoje szanse, grałem w meczach. Nie wiem co myślą inni, każdy może mieć swoje zdanie na każdy temat, ale ja nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Mourinho nie daje szansy młodym piłkarzom.

Źródło: GOAL

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

VanGreg
komentarzy: 166
14.02.2020 12:14

Tak samo myślę

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close