Mount: Nie jestem zaskoczony dobrą postawą Abrahama

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 03.02.2020 16:28 / Ostatnia aktualizacja: 03.02.2020 16:29

Mason Mount wyznał, że forma Abrahama w tym sezonie wcale go nie zaskakuje i podkreśla, że aktualne problemy Tammy'ego to bardziej problem mentalny niż fizyczny.

 

– Wcale nie jestem pod jakimś wielkim wrażeniem. Dobrze wiem, jaki on jest. Dorastałem, wiedząc, jakim typem zawodnika on jest i co może osiągnąć. To co Tammy robi w tym sezonie nie jest dla mnie jakąś wielką niespodzianką. Wiem, co jest w stanie zrobić. Dla nas piłkarzy, dla trenerów i fanów najlepszą rzeczą jest widzieć go radzącego sobie dobrze i strzelającego dużo bramek.

 

– Aktualne problemy, które ma Tammy to bardziej problem mentalny niż fizyczny. Oczywiście ważne jest, aby dobrze się prezentować w każdym spotkaniu. Fani również chcą, aby każdy sobie dobrze radził, więc nałożona jest na nas duża presja. Tammy poradził sobie z tym doskonale. Tak jak już powiedziałem wcześniej, nie jest to dla mnie żadną niespodzianką.

 

Mount wypowiedział się również o angielskich zawodnikach grających w Premier League.

 

– Jamesa Maddisona znam bardzo dobrze, to świetny piłkarz. Już kilka razy graliśmy przeciwko sobie. Fajnie jest z nim rywalizować, podoba mi się to. Dwa razy padł remis, więc nie ma przechwalania się pomiędzy nami. Jest wielu młodych angielskich pomocników, którzy bardzo dobrze sobie radzą w Premier League. To wspaniałe wieści dla naszego kraju.

 

– Wielu ludzi porównuje nas do siebie, jednakże myślę, że wielu z nas może grać razem i uczyć się od siebie. Ja i Jack Grealish przyszliśmy tutaj z Championship i już mieliśmy okazję grać przeciwko sobie. Dużo się nauczyliśmy za czasów gry w Championship, a możliwość gry w Premier League to coś wspaniałego. To naprawdę ekscytujacy czas dla nas.

Źródło: Goal

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close