Conte: Klopp i Guardiola nie potrafili dać sukcesów tak szybko, jak ja
Dodano: 02.02.2020 22:22 / Ostatnia aktualizacja: 02.02.2020 22:23Szkoleniowiec Interu Mediolan Antonio Conte postanowił wspomnieć o swoim pobycie w Chelsea oraz o natychmiastowym wpływie, jaki potrafił wywrzeć na Premier League podczas dwuletniej pracy na Stamford Bridge.
Włoski menadżer rozpoczął swoją przygodę z "The Blues" w 2016 roku po tym, jak wcześniej prowadził reprezentację Włoch oraz zdobywał liczne sukcesy z Juventusem. 50-latek podkreślił, że pomimo licznych sukcesów w ostatnich latach, ani Jürgen Klopp, ani Pep Guardiola nie potrafili błyskawicznie sięgać po trofea tak jak on.
– Kiedy byłem w Chelsea, udało mi się wygrać mistrzostwo Anglii w pierwszym sezonie, a Puchar Anglii w kolejnej kampanii. Klopp nie wygrał w Anglii niczego od czterech lat, podczas gdy Guardiola nie potrafił zdobyć pucharu w swoim pierwszym podejściu – powiedział Antonio.
Conte został zwolniony z Chelsea w 2018 roku. Obecnie sprawuje funkcję pierwszego trenera "Nerazzurrich", ramię w ramię walcząc o Scudetto z długoletnim mistrzem kraju jakim jest ekipa "Starej Damy".
- Źródło: Goal.com
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
OFICJALNIE: Velocity Black nowym partnerem Chelsea
26.06.2026 12:49
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
no, właśnie . Dlaczego Go zwolnili ? Za dobry był? Tytuł mistrza to za mało ?