
Redknapp wyjaśnia, dlaczego Chelsea nie przeprowadziła żadnych transferów
Dodano: 02.02.2020 15:13 / Ostatnia aktualizacja: 02.02.2020 15:13Chelsea mogła już kupować nowych zawodników w zimowym okienku transferowym, jednakże The Blues nie przeprowadzili ani jednego transferu. Jamie Redknapp wyjaśnia, dlaczego tak się stało.
– Chelsea próbowała kupić nowych piłkarzy. Spotkałem się z Petrem Cechem wczoraj i mówił mi, że dokonano wszelkich starań, aby ściągnąć nowych zawodników do klubu. Problem jest w tym, że nikt nie chce sprzedawać swoich graczy w styczniu.
– Zespoły walczą albo o dostanie się do Ligi Mistrzów, albo o zdobycie trofeów. Wszyscy wielcy zawodnicy, z którymi Chelsea chciałaby podpisać kontrakt i podobnie jak fani, którzy chcieliby zobaczyć ich w swoim zespole, na ten moment są niedostępni. Kluby po prostu nie chcą sprzedawać swoich graczy w zimowym okienku transferowym.
Jamie Redknapp wypowiedział się również o sytuacji Oliviera Giroud w Chelsea.
– To ciężki moment dla Giroud, nie dostaje tylu minut na boisku ile by sobie życzył. Mogę sobie wyobrazić, że jest bardzo sfrustrowany. Lubię go jako zawodnika, ale to nie jest ktoś, kto strzeli dla zespołu dużo goli.
- Źródło: Sky Sports
Najnowsze atykuły

BBC: Enzo Fernández zagrał w dwóch ostatnich meczach mimo zapalenia spojówek
19.05.2025 18:59
The Athletic: Na jak wielkie wsparcie zarządu może liczyć Maresca?
19.05.2025 12:26
Chelsea Women z potrójną koroną!
18.05.2025 18:21
Foot Mercato: Nkunku na krótkiej liście życzeń Liverpoolu!
18.05.2025 12:15
Cucurella: Musimy mocno zakończyć sezon
18.05.2025 08:17
Pedro Neto: Wiemy, że wszystko jest teraz w naszych rękach
18.05.2025 08:04
Cucurella: Krok po kroku budujemy coś wyjątkowego
17.05.2025 14:21
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.