Pomeczowe reakcje piłkarzy Ajaksu

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 06.11.2019 06:41 / Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 06:41

Według piłkarzy Ajaksu, sędzia popełnił błąd w sytuacji, kiedy dwaj piłkarze tej drużyny zobaczyli czerwone kartki. Joël Veltman nie potrafił zrozumieć, czemu dostał drugi żółty kartonik, a Dušan Tadić dodaje, że to wielkie rozczarowanie.

 

Joël Veltman

– Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiej sytuacji. Trzymałem rękę przy ciele, a nawet jeśli był to rzut karny, to nie powinienem dostać żółtej kartki. Na szczęście, chłopcy walczyli jak lwy i udało nam się wywalczyć jeden punkt. Sytuacja w grupie nadal jest otwarta.

 

Dušan Tadić

– Byliśmy znacznie lepsi. Powinniśmy teraz mówić o naszej grze, ponieważ wygrywaliśmy już 4:1 i mieliśmy wszystko pod kontrolą, a potem jeden człowiek ukradł nam wszystko. To duże rozczarowanie, ponieważ powinniśmy rozmawiać po meczu o tym, że Ajax gra atrakcyjny futbol, ale nie możemy, ponieważ jeden facet przyszedł i wszystko skradł.

 

– Widzieliśmy sytuację, w której Daley Blind jest faulowany, później nie powinno być żółtej kartki dla Daleya, a jeszcze później nie powinno być drugiej żółtej kartki dla Joela. To nie jest rzut karny! Nigdy w życiu nie widziałem, żeby zespół był ukarany trzykrotnie podczas jednej akcji, a to wszystko zaczęło się od faulu na Blindzie, który był atakowany przez Pulisica.

 

– To duże rozczarowanie. Nie lubię wypowiadać się w mediach na temat innych ludzi, ponieważ powinniśmy rozmawiać o grze Ajaksu. Graliśmy znacznie lepiej niż Chelsea, ale nie możemy o tym mówić, ponieważ ktoś zniszczył naszą grę.

Źródło: ajax.nl / goal.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close