Zouma: Wiek nie jest najważniejszy

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.11.2019 18:13 / Ostatnia aktualizacja: 05.11.2019 18:13

Kurt Zouma i Fikayo Tomori tworzą coraz bardziej zgrany duet środkowych obrońców. Mimo, iż obaj nie mają na swoim koncie zbyt dużego doświadczenia, ich współpraca wygląda coraz lepiej.


Kurt Zouma przyznał, że jego zdaniem młody wiek nie stoi na przeszkodzie do dobrej gry. Francuz zapewnił, że wraz ze swoim młodszym kolegą ciężko pracuje, a ponadto mogą liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych zawodników.


– Dużo rozmawiam z Fikayo. Obaj jesteśmy młodzi, ale mamy obok siebie Cesara Azpilicuetę po jednej i Marcosa Alonso po drugiej stronie, a ponadto przed nami jest jeszcze Jorginho. Wszyscy są bardzo doświadczeni – zauważył Kurt Zouma.


– Tak naprawdę wiek nie ma znaczenie. Widzicie, że potrafimy grać dobrze. Dużo rozmawiamy, a komunikacja jest bardzo ważna. Fikayo jest bardzo utalentowany, niedawno dostał pierwsze powołanie do dorosłej reprezentacji i zasłużył na nie.


– Widzicie, jak gra Tomori. Czuje się pewnie z piłką przy nodze i równie dobrze gra bez niej. Ma w sobie dużo spokoju i bardzo dobrze broni, nawet w pojedynkach jeden na jednego nie daje się pokonać. Fikayo jest dla nas ważny, podobnie jak wszyscy ciężko pracuje, ponieważ konkurencja jest spora. Chcemy po prostu być na boisku i grać jak najlepiej – dodał reprezentant Francji.

Źródło: Metro

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close