Loftus-Cheek bliski powrotu na boisko: Już nie mogę się doczekać!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.11.2019 13:07 / Ostatnia aktualizacja: 05.11.2019 13:07

Wygląda na to, że rehabilitacja Rubena Loftus-Cheeka przebiega zgodnie z planem i niebawem pomocnik powinien wrócić na boisko. W ostatnio udzielonym wywiadzie Anglik zapewnił, że z jego zdrowiem jest coraz lepiej i nie może doczekać się powrotu do gry.


Loftus-Cheek doznał urazu ścięgna Achillesa pod koniec ubiegłego sezonu, musiał poddać się operacji, a następnie długiej rehabilitacji. Wydaje się jednak, że wychowanek Chelsea niebawem powinien z powrotem wrócić do kadry Chelsea.


– Będzie dobrze! Jestem poza grą już dłuższy czas, miałem kilka problemów, a droga powrotu na boisko nigdy nie była prosta, ale teraz jestem już coraz bliżej końca. Zacząłem biegać i wykonywać normalne ruchy. Czuję, że jestem na odpowiednim etapie i już nie mogę się doczekać powrotu – wyznał Ruben Loftus-Cheek.


W ostatnich sezonach Anglik był ustawiany na wielu pozycjach.


– Najwięcej daję drużynie, gdy gram na pozycji pomocnika box-to-box, przemieszczam się pod oba pola karne i bronię. Grałem na kilku pozycjach, ponieważ jestem wszechstronnym zawodnikiem, dlatego menedżerowie lubili mnie przesuwać.


– Grałem na pozycji lewego i prawego pomocnika w Crystal Palace, ale bardzo dobrze sobie tam radziłem. Fajnie, że tak było, ale im jestem starszy, tym bardziej chciałbym grać na jednej pozycji i mam nadzieję, że tą pozycją będzie pozycja pomocnika box-to-box – dodał wychowanek The Blues.

Źródło: Metro

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Titu
komentarzy: 183
05.11.2019 15:28

Ciekawe za kogo Ruben wyskoczy do składu? Kante zapewne będzie grał obok Jorginho i oni będą nie do ruszenia z pierwszego składu. Może Frank ustawi go wyżej zamiast Mounta.

yarexq V2
komentarzy: 1791
05.11.2019 15:08

Jak Ruben trafi z formą to będziemy mieli dopiero gang.

komentarzy:
05.11.2019 19:48

OOOOOłłłłjjjeeeeee :)

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close