Raport z sobotnich meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 13.10.2019 01:03 / Ostatnia aktualizacja: 13.10.2019 01:05

Kolejny dzień przerwy na reprezentacje i kolejne zmagania piłkarzy The Blues na arenie międzynarodowej. Zapraszamy na sobotni raport z meczów reprezentacji.

Christian Pulisic wpisał się na listę strzelców, w meczu Ligi Narodów CONCACAF przeciwko Kubie. Skrzydłowy Chelsea pokonał Johnstona z rzutu karnego, a jego reprezentacja wygrała to spotkanie aż 7:0. Pulisic opuścił boisko w 68. minucie.

Andreas Christensen z powodu urazu musiał opuścić boisko w 87. minucie, w meczu ze Szwajcarią. Duńczycy zwyciężyli to spotkanie w stosunku 1:0.

W gorszym nastroju jest pewnie Kepa. Hiszpania tylko zremisowała z Norwegią 1:1, a bramkarz The Blues sprokurował rzut karny, który pewnie wykorzystał Joshua King.

Reprezentacja Włoch pokonała Grecję 2:0. Całe spotkanie dla Azzurrich rozegrał Jorginho, który w 63. minucie zdobył bramkę z rzutu karnego.

Źródło: Chelsea FC