Raport z czwartkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 11.10.2019 00:02 / Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 00:02

Piłkarze The Blues mogą mieć raczej mieszane nastroje co do wtorkowych meczów swoich reprezentacji narodowych. Część wyszła z nich zwycięsko, a część musiała pogodzić się z remisami.

Michy Batshuayi przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a reprezentacja Belgii rozgromiła San Marino 9:0 i stała się pierwszą reprezentacją, która awansowała na Mistrzostwa Europy 2020 z fazy eliminacji.

Mateo Kovacić w 67. minucie zmienił Lukę Modricia, a reprezentacja Chorwacji pokonała Węgrów w stosunku 3:0.

Ethan Ampadu rozegrał 58 minut w meczu ze Słowacją, a reprezentacja Walii zremisowała z naszymi południowymi sąsiadami 1:1.

Billy Gilmour rozegrał pełne 90 minut w meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy U-21, a Szkoci zremisowali z Litwą 0:0.