AS: Marcos Alonso wyceniany na 60 mln euro

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 22.08.2018 23:33 / Ostatnia aktualizacja: 22.08.2018 23:33

Hiszpański "AS" twierdzi, że Chelsea postanowiła odstraszyć dwa kluby z Madrytu, Real i Atlético, wyceniając Marcosa Alonso na nie mniej, niż 60 milionów euro. Oba kluby z Madrytu w końcówce okna transferowego przejawiają zainteresowanie lewym obrońcą Chelsea.

 

Wcześniej dzisiejszego dnia pisaliśmy o informacji "Daily Mail", według której klub z Londynu kompletnie nie jest zainteresowany pozbyciem się piłkarza w tej fazie okna transferowego. Hiszpanie potwierdzają ten fakt, ale dziennikarze "ASa" piszą, że przy ofercie wartej 60 milionów euro Marina Granowskaja byłaby skłonna usiąść do rozmów.

 

Transfer jeszcze przed zamknięciem okna transferowego w Hiszpanii jest mimo wszystko bardzo mało prawdopodobny, ponieważ jeszcze wczoraj to samo źródło podawało sumę 30 milionów euro w kontekście wartości zawodnika Chelsea.

 

Z piłkarza bardzo zadowolony jest Maurizio Sarri, który uważa go za jedną z ważnych części swojego podstawowego składu. Sam piłkarz w Londynie jest bardzo szczęśliwy i gdyby miał opuścić Chelsea, to tylko na rzecz jednego z dwóch madryckich gigantów – Alonso uczęszczał do szkół piłkarskich obu klubów.

 

Podczas, gdy transfer tego lata wydaje się mało prawdopodobny, zawsze pozostaje możliwość, że zainteresowani wznowią kontakty z The Blues w sprawie Hiszpana w następnych oknach transferowych. Mowa szczególnie o Atlético, które w tym miesiącu może stracić Filipe Luisa na rzecz Paris Saint-Germain.

Źródło: "AS"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close