Brak wniosku o zamrożenie zakazu transferowego

Autor: Michał Michalik Dodano: 11.06.2019 18:02 / Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 21:40

Jak wynika z najnowszych doniesień "The Telegraph", Chelsea wciąż nie złożyła wniosku o zamrożenie zakazu transferowego na czas procesu związanego z łamaniem przepisów transferowych w kwestii sprowadzania do klubu zagranicznych zawodników poniżej 18 roku życia.

 

Sąd Arbitrażowy ds. Sportu poinformował, że otrzymał odwołanie się Chelsea od zakazu już w zeszłym tygodniu, po przegranym odwołaniu się w FIFA, jednak ten wniosek nie rozwiązuje problemów "The Blues".

 

W oświadczeniu SAS przesłanym do Telegraph Sport czytamy: "Aby zablokować decyzję na czas postępowania w SAS, należy złożyć specjalny wniosek w tej sprawie. W momencie pisania, wniosek nie został złożony w sprawie Chelsea/FIFA. W związku z tym decyzja FIFA pozostaje wciąż prawomocna.".

 

Niemniej jednak istnieje obawa, że zakaz transferowy na dwa najbliższe okienka może zostać przedłużony do trzech jeśli ewentualny wniosek Chelsea o zamrożenie również zostanie oddalony.

 

W zeszłym tygodniu klub sprzedał do Realu Madryt Edena Hazarda za 130 milionów funtów, ale może się okazać, że kwota ta nie będzie mogła zostać przeznaczona na zakup nowych zawodników.

Źródło: The Telegraph

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close