
Petr Cech dumny pomimo porażki przeciwko Chelsea w jego ostatnim meczu
Dodano: 30.05.2019 16:23 / Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 16:23Bramkarz Arsenalu Petr Cech mówi, że mógł zakończyć ten mecz z podniesioną głową, mimo przegranej 4:1 w jego ostatnim meczu jako bramkarz.
– Jestem dumny z siebie i z tego jak się zaprezentowałem, ponieważ kiedy grasz swój ostatni mecz w karierze i to jeszcze w meczu finałowym, jest na ciebie nałożona ogromna presja i jest jeszcze wiele spekulacji. Musiałem zagrać dobry mecz i muszę otwarcie powiedzieć, że dałem z siebie wszystko w tym spotkaniu. Niczego nie będę żałował, może tylko tego, że pracowaliśmy bardzo ciężko przez cały rok, a i tak zakończyliśmy ten sezon z niczym.
– Ta grupa zawodników na to nie zasługiwała, ponieważ oni wszyscy bardzo ciężko pracowali w tym sezonie. Łatwo jest powiedzieć, że zakończyliśmy ten sezon z pustymi rękoma, ale mogę wszystkich zapewnić, że praca, jaką wykonaliśmy w tym sezonie przełoży się na następny i ten zespół wróci silniejszy.
– Cały czas mówiłem o tym, że chcę podnieść ten puchar w ramie zwycięstwa i później myśleć o tym przez długi czas. Do 30-tego czerwca pozostaję piłkarzem Arsenalu.
- Źródło: Goal
Najnowsze atykuły

Konferencja prasowa Enzo Mareski przed meczem z Palmeiras
04.07.2025 09:47
BBC: Poważny dylemat Borussii Dortmund ws. Chukwuemeki
03.07.2025 18:49
Uno, ping-pong i plaża – jak piłkarze Chelsea spędzają wolny czas w Miami?
03.07.2025 18:34
Dewsbury-Hall: Jesteśmy gotowi na mecz z Palmeiras
03.07.2025 16:39
The Athletic: Dlaczego Chelsea sprowadziła João Pedro?
03.07.2025 11:52
The Telegraph: Petrović zostanie sprzedany do Sunderlandu
03.07.2025 10:04
João Pedro: Gdy dołączasz do Chelsea, myślisz tylko o jednym: o zdobywaniu trofeów
02.07.2025 16:03
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.