Burnley zainteresowane Cahillem

Autor: Dodano: 07.05.2019 18:06 / Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 18:08

Burnley to jeden z wielu klubów, który chciałby pozyskać doświadczonego obrońcę.

 

Kapitan Chelsea w ostatnią niedzielę pożegnał się ze Stamford Bridge, po tym jak wszedł na ostatnie kilka minut. Niedługo Cahill będzie dostepny jako wolny agent. 33-latek jest zdeterminowany, by udowodnić, że może nadal pozostać i grać w najwyższej klasie rozgrywkowej, pomimo tego, że Maurizio Sarri unikał go przez większą część tego sezonu. Anglik jednak wykorzystał ten czas atywnie, utrzymując dobrą kondycję.

 

Trener zespołu Burnley Sean Dyche nie boi się dodawać doświadczenia swojemu zespołowi, zwłaszcza silnych postaci, jaką jest Gary Cahill. W styczniu Dyche postanowił sprowadzić do swojeo zespołu Petera Croucha i mówi się, że 38-latek może przedłużyć swój kontrakt o kolejny rok.

 

Dyche zdaje sobie sprawę z tego, że wiele klubów bacznie przygląda się środkowemu obrońcy Jamesowi Tarkowskiemu, a Ben Gibson, który przyszedł do Burnley w styczniu z Middlesborough, nie wywarł pożądanego wpływu na grę zespołu.

 

Cahill, który w grudniu skończy 34 lata, jeśli miałby przejść do Burnley, będzie musiał przygotować się na obniżenie swojego wynagrodzenia.

Źródło: Daily Mail

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close