Thibaut Courtois: Dziękuję

Autor: Dodano: 08.08.2018 23:14 / Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 23:14

Były już zawodnik Chelsea, Thibaut Courtois podziękował swoim fanom w poście na Facebooku. Bramkarz rozegrał dla The Blues 154 meczów, zachowując 54 razy czyste konto. Dziękujemy za wszystko Thibo i powodzenia w nowym klubie!

 

"Witam niebieska rodzino,

Tymi słowami chciałbym wyrazić moją serdeczną wdzięczność za te cztery fantastyczne lata, które niestety dobiegły już końca. Chelsea FC zawsze będzie mieć szczególne miejsce w moim sercu.

 

Miałem zaledwie dziewiętnaście lat, kiedy klub pokazał wielką wiarę w moje umiejętności. Fakt, że tak duży mnie śledził było już jak spełnienie marzeń. Decyzja, by posłać mnie na wypożyczenie do Atletico Madryt pomogła mi wyrosnąć na bramkarza na miarę takiego klubu jak Chelsea.

 

Kiedy wróciłem, byłem bardzo szczęśliwy będąc częścią jednej z największych drużyn na świecie. Spełniłem swoje marzenie grając w Premier League, dlatego jestem dumny, że mogliśmy ją dwa razy wygrać, tak jak League Cup i FA Cup. 

 

Ogromne podziękowania dla wszystkich moich kolegów z drużyny jak i personelu, z którymi mogłem dzielić sukcesy i niesamowite chwile na boisku, jak i poza nim. Zespół nigdy nie odniesie sukcesu bez pomocy wszystkich ich członków, którzy są oddani graczom i klubowi. Mówię tutaj o dziale medycznym, o ludziach odpowiedzialnych za stroje i o wszystkich, którym nie mogę podziękować osobiście.

 

Na koniec najważniejsze. Chciałbym podziękować Wam - kibicom. Chciałbym podziękować za te wspaniałe wsparcie przez te lata. Mam nadzieję, że rozumiecie, że bycie bliżej swojej rodziny było znaczące przy mojej decyzji. 

 

Życzę wam wszystkiego najlepszego na przyszłość." 

Źródło: Facebook

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close