Skrót: Real Madryt 2:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.08.2024 04:16 / Ostatnia aktualizacja: 07.08.2024 04:16

Porażką 1:2 z Realem Madryt piłkarze Chelsea zakończyli zmagania w USA Tour 2024. Teraz podopieczni Enzo Mareski wrócą do Europy, by kontynuować przygotowania do sezonu 2024/25.

Real Madryt wyszedł na prowadzenie w 19. minucie po trafieniu Lucas Vázquez, któremu asystował Dani Ceballos. Kilkanaście minut później prowadzenie Los Blancos podwyższył Brahim Díaz. The Blues nie dali jednak za wygraną i w 39. minucie strzelili bramkę kontaktową. Enzo Fernández dośrodkował, a Noni Madueke umieścił piłkę w bramce Realu. W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie.

Real Madryt 2:1 Chelsea – skrót: