Skrót: Chelsea 3:0 Club América

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.08.2024 04:19 / Ostatnia aktualizacja: 01.08.2024 04:19

W nocy ze środy na czwartek Chelsea odniosła pierwsze zwycięstwo pod wodzą Enzo Mareski. The Blues pokonali Club América 3:0 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Atlancie.

Chelsea objęła prowadzenie już po trzech minutach gry. Christopher Nkunku wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Roméo Lavii. Kilkanaście minut później wynik podwyższył Marc Guiu, który wykorzystał dośrodkowanie Kiernana Dewsbury-Halla. W 79. minucie stan meczu ustalił Noni Madueke, który wykorzystał rzut karny podyktowany za przewinienie na Christopherze Nkunku.

Chelsea 3:0 Club América – skrót: