Raport z czwartkowych meczów reprezentacji

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 13.06.2024 17:56 / Ostatnia aktualizacja: 13.06.2024 17:56

W przedostatnim meczu towarzyskim przed Copa América reprezentacja Ekwadoru pewnie pokonała Boliwię 3:1. Udział w tym spotkaniu wzięło dwóch piłkarzy Chelsea.

Przed przerwą Ekwadorczycy wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a na listę strzelców wpisali się Enner Valencia i John Yeboah. W 63. minucie na boisku pojawili się Moisés Caicedo i Kendry Páez. W 70. minucie prowadzenie podwyższył Jordy Caicedo, a w ostatniej minucie honorową bramkę dla Boliwii strzelił Miguelito.

W ostatnim sparingu przed Copa América reprezentacja Ekwadoru zmierzy się z Hondurasem. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 16. czerwca. W pierwszym meczu Copa America La Tricolor zmierzą się z Wenezuelą.