Raport z czwartkowych meczów reprezentacji

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 22.03.2024 18:10 / Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 18:10

Pierwsza w tym roku kalendarzowym przerwa na mecze międzypaństwowe rozpoczęła się. W czwartkowy wieczór rozegrane zostały pierwsze spotkania. Sprawdźmy, jak zaprezentowali się w nich piłkarze Chelsea.

Reprezentacja Ukrainy bierze udział w barażach do tegorocznych mistrzostw Europy. Wczoraj żółto-niebiescy pokonali Bośnię i Hercegowinę 3:1, a Mychajło Mudryk przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. We wtorek Ukraińcy zmierzą się z Islandią i jeśli wygrają to spotkanie, wezmą udział Euro.

W czwartkowy wieczór zagrał również Djordje Petrović, dla którego był to trzeci w karierze występ w dorosłej reprezentacji. Nie był to jednak udany wieczór dla naszego bramkarza. W towarzyskim meczu z Rosją Serbia przegrała aż 0:4.

Na poziomie U19 reprezentacja Anglii zremisowała z Marokiem 1:1 w rozgrywanym w Rabacie meczu towarzyskim. Bramkę na wagę remisu Synowie Albionu strzelili dziesięć minut przed końcem podstawowego czasu gry, a na listę strzelców wpisał się Billy Gee. Gee wybiegł na boisko w podstawowym składzie, podobnie jak i Leo Castledine. Z kolei Ronnie Stutter wszedł na boisko w drugiej połowie, a Max Merrick oglądał poczynania swoich kolegów z ławki rezerwowych.