OFICJALNIE: Ian Maatsen wypożyczony do Borussi Dortmund
Dodano: 12.01.2024 11:50 / Ostatnia aktualizacja: 12.01.2024 11:50Ian Maatsen do końca sezonu zagra w lidze niemieckiej! Holender został wypożyczony do Borussi Dortmund. Przed wylotem, lewy obrońca przedłużył kontrakt z Chelsea do końca czerwca 2026 roku.
21-latek wystąpił w tym sezonie w 15 meczach w barwach The Blues, ale nieszczególnie zaskarbił sobie sympatię Mauricio Pochettino. Piłkarz będzie kontynuował swój rozwój w Niemczech.
Maatsen dołączył do Chelsea w 2015 roku z PSV Eindhoven i w ramach wypożyczeń grał dla Charlton Athletic, Coventry City i Burnley.
Powodzenia, Ian!
- Źródło: Chelsea FC
Najnowsze artykuły
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Argentyna - Austria? Transmisja TV i online (22.06.2026)
22.06.2026 09:12
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Hiszpania - Arabia Saudyjska? Transmisja TV i online (21.06.2026)
21.06.2026 07:34
MŚ 2026. Ekwador - Curacao gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (20.06.2026)
20.06.2026 10:31
MŚ 2026. Holandia - Szwecja gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (20.06.2026)
20.06.2026 08:01
Cucurella: Odmówienie Realowi Madryt jest bardzo trudne
19.06.2026 15:37
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Jak będę widział go w składzie BVB to jakiś mecz odpalę sobie na pewno.
Oprócz Gilchrista na te chwilę nie mamy żadnego rezerwowego obrońcy. Teraz trzeba się modlić, żeby nikt nie doznał kontuzji. Niby wraca Badia i Benek, ale ciekawe czy na długo...
Maatsen miał w karierze raptem jedną miesięczną kontuzję. Odporność na urazy jest coraz bardziej w cenie wydaje mi się.
Niech udowodni swoją wartość.
Nikt go na tej lewej obronie nie widział, ale wszyscy o tym piszą.
To planktoniarz.
Tymczasem my dalej będziemy się męczyć z Colwilem na lewej stronie
Dobrze że przedłużył kontrakt . Szkoda tylko że nigdy u nas nie zagrał na LO gdzie jego miejsce .