Petrović: Po prostu wykonałem swoją pracę. Nic więcej

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 20.12.2023 18:56 / Ostatnia aktualizacja: 20.12.2023 18:56

Djordje Petrović zaliczył wczoraj pierwszy godny zapamiętania występ w barwach Chelsea. Młody bramkarz obronił uderzenie Matta Ritchiego w serii rzutów karnych, dzięki czemu pomógł swoje drużynie w awansie do półfinału Carabao Cup.

W pierwszej połowie The Blues stracili bramkę po indywidualnych błędach w obronie. W dalszej części meczu usilnie walczyli o bramkę wyrównującą i strzelili ją dopiero w doliczonym czasie gry.

– To był bardzo trudny mecz – przyznał Djordje Petrović. Straciliśmy gola w pechowy sposób, ale ufaliśmy sobie, swojej pracy i w ostatniej minucie Misza strzelił gola. Byliśmy cierpliwi i chciałbym pogratulować całemu zespołowi, ponieważ każdy na to zasłużył.

Djordje Petrović miał duży wkład we wczorajsze zwycięstwo Chelsea, ponieważ w serii rzutów karnych obronił uderzeniem Matta Ritchiego.

– Podczas rzutów karnych nie czuję presji, gdyż wiem, że to rywal musi strzelić, a jak mogę tylko zostać bohaterem. Po prostu wykonałem swoją pracę i tyle – skwitował Serb.